Levný plyn Armex Energy Jedinečná šance najít a srovnat nejvýhodnější dodavatele plynu
  • Porovnání dodavatelů plynu v ČR
  • Průměrná úspora na dodávkách až 9 000 Kč
POROVNAT NABÍDKU PLYNU
calc
  • Děsíte se faktury za plyn? Chcete platit méně, ale nevíte jak? Zkuste naše porovnání plynu.
clock
  • Změnit dodavatele plynu můžete ideálně 2x do roka. S námi ušetříte až 9 000 Kč za plyn.
vynosy
  • Cena plynu se stále zvedá a díky porovnání cen plynu můžete snížit náklady domácnosti.

Armex energy a.s.


Armex energy jako dodavatel elektrické energie začal realizovat první dodávky elektřiny od 1. ledna 2006. Distribuce elektrické energie formou lokální distribuční soustavy byla zahájena dnem 1. června 2006 v areálu sídla společnosti. V roce 2012 odebírá od společnosti více než 7000 odběrných míst. Očekávané roční tržby společnosti z prodeje elektrické energie překročí v roce 2012 hodnotu 600 mil. Kč.

Posláním Armex energy a.s. je zabezpečit svým obchodním partnerům z řad podnikatelských subjektů, firmám a organizacím bez ohledu na výši jejich spotřeby, nejvýhodnější podmínky pro spolehlivou dodávku a distribuci silové elektrické energie respektující individuální potřeby každého z nich.

Chcete dosáhnout nejlepší ceny plynu a energie pro Vás?
Srovnejte si až 15 dodavatelů a určitě si vyberete tu
nejlepší nabídku pro Vás, ušetříte až 9 000 Kč

tip

Armex energy a.s. jako dodavatel elektrické energie nabízí:


  • možnost zaslání cenové nabídky dle individuálních podmínek každého zákazníka
  • zprostředkování technického poradenství související s optimalizací odběru elektrické energie
  • svým zákazníkům nabízí společnost možnost zapůjčení infrakamery pro účely zjištění dalších možných úspor v oblasti spotřeby a k odhalování ztrát elektrické energie nebo při předcházení poruch na energetických distribučních zařízení

Zemní plyn od Armex energy a.s.


Společnost Armex energy zahájila prodej a dodávku zemního plynu na rok 2011 především pro portfolio stávajících odběratelů elektrické energie. V případě, že bude zájem o dodávku plynu i z řad nových zákazníků, neváhejte společnost Armex energy kontaktovat na jejich kontaktních telefonních číslech nebo e-mailem. Obchodní zástupci Vás budou kontaktovat pro zjištění Vašich představ.

  • středoodběry a velkoodběry - do kategorie střední odběratel a velkoodběratel jsou zahrnuti zákazníci odebírající plyn s ročním odběrem nad 630 000 kWh za rok
  • maloodběry - do této skupiny spadají zákazníci s ročním odběrem do 630 000 kWh za rok (cca 60000 m3). Armex energy smlouvy bývají sepsány na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou. Cena se vyvíjí dle situace na trhu a je určena platným ceníkem obchodníka, který však může být v průběhu roku měněn.
POROVNAT NABÍDKU PLYNU

Dodavatelé plynu v ČR.


rwe
 

Zkušenosti zákazníků.


foto
Vždy jsem si myslel, že za plyn nelze ušetřit. Avšak musím říct, že jsem byl na omylu. Na doporučeni známého jsem vyzkoušel porovnání cen na internetu a dnes platím o mnoho méně. Vybral jsem si totiž společnost, která mi nabídla výhodné podmínky a dobré ceny.
 
line
Jakub Hvorka, 49 let Manažer, Plzeň

TIP: Najděte recenze půjček dříve než si u finančí společnosti půjčíte na: Úvěro.cz. Ušetříte spoustu starostí

Seznam dodavatelů plynu.