Plyn Bohemia Energy Jedinečná šance najít a srovnat nejvýhodnější dodavatele plynu
 • Porovnání dodavatelů plynu v ČR
 • Průměrná úspora na dodávkách až 9 000 Kč
POROVNAT NABÍDKU PLYNU
calc
 • Děsíte se faktury za plyn? Chcete platit méně, ale nevíte jak? Zkuste naše porovnání plynu.
clock
 • Změnit dodavatele plynu můžete ideálně 2x do roka. S námi ušetříte až 9 000 Kč za plyn.
vynosy
 • Cena plynu se stále zvedá a díky porovnání cen plynu můžete snížit náklady domácnosti.

Bohemia Energy


Společnost Bohemia Energy entity s.r.o. (BEE) je alternativním dodavatelem elektrické energie a plynu. Byla založena v říjnu roku 2005, kdy byl na základě zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích liberalizován trh s elektrickou energií. Od roku 2005 dodává Bohemia Energy elektřinu malým a středním podnikům, od roku 2006, kdy byl trh liberalizován i pro domácnosti, pak i těmto koncovým odběratelům. Dodnes je BEE jediným z alternativních dodavatelů elektřiny v ČR, který dodává ve větší míře i domácnostem.

Ceník Bohemia Energy 2013

Bohemia Energy plyn nakupuje přímo od nezávislých obchodníků, proto Vám může zařídit Bohemia energy plyn levnější než u ostatních společností.

Kompletní Bohemia Energy ceník najdete na stránkách společnosti. Ceník Bohemia Energy obsahuje produktovou řada Garance, která zajišťuje zákazníkům dlouhodobou garanci nižší ceny elektřiny a plynu. Garance ceny se vztahuje na srovnání s cenami tradičních dodavatelů v regionech, v nichž zároveň provozují distribuci v rámci vertikálně integrovaného dodavatele.

Chcete dosáhnout nejlepší ceny plynu a energie pro Vás?
Srovnejte si až 15 dodavatelů a určitě si vyberete tu
nejlepší nabídku pro Vás, ušetříte až 9 000 Kč

tip

Bohemia Energy odstoupení od smlouvy


Není nic jednoduššího než s Bohemia Energy odstoupení od smlouvy od původního dodavatele k této společnosti. Návod jak odstoupit od smlouvy:

 • smlouvu můžete vyplnit buď přímo na internetu, nebo s pomocí operátorů na telefonu
 • vyplněnou smlouvu si můžete vytisknout přímo doma ze svého počítače nebo Vám ji Bohemia Energy pošle připravenou k podpisu poštou
 • podepište smlouvu a plné moci k zastupování při změně dodavatele elektřiny a/nebo plynu a vše odešlete na adresu d2d Bohemia Energy
 • doručená smlouva je zpracována zaměstnanci Bohemia Energy a zadána do databáze zákazníků
 • v případě, že je vyplněna správně a jsou přiloženy všechny potřebné dokumenty, je zahájena komunikace s původním dodavatelem a příslušnými úřady. Bohemia Energy entity za Vás podá výpověď u současného dodavatele
 • po uplynutí výpovědní lhůty se od 1. dne následujícího měsíce Vaším novým dodavatelem elektřiny a/nebo plynu stává d2d Bohemia Energy. Změna je pouze administrativní, nedochází ke změně připojení do sítě ani výměně elektroměrů nebo plynoměrů

Bohemia Energy zkušenosti

Doufáme, že s touto společností máte jen kladné zkušenosti. O tom se můžete přesvědčit třeba na různých internetových diskuzích.

POROVNAT NABÍDKU PLYNU

Dodavatelé plynu v ČR.


rwe
 

Zkušenosti zákazníků.


foto
Každý chce ušetřit, proto jsem ráda za tuto možnost porovnání cen. Já osobně jsem nikdy neměla přehled, co která společnost nabízí. Musím tedy uznat, že porovnání je přehledné a srozumitelné. I díky tomu jsem přešla na jiného dodavatele plynu. Nyní využívám dodavatele Bohemia a ušetřila jsem.
 
line
Marcela Nová, 39 let Podnikatelka, Tábor

TIP: Najděte recenze půjček dříve než si u finančí společnosti půjčíte na: Úvěro.cz. Ušetříte spoustu starostí

Seznam dodavatelů plynu.