Levný plyn ČEZ a.s. Jedinečná šance najít a srovnat nejvýhodnější dodavatele plynu
  • Porovnání dodavatelů plynu v ČR
  • Průměrná úspora na dodávkách až 9 000 Kč
POROVNAT NABÍDKU PLYNU
calc
  • Děsíte se faktury za plyn? Chcete platit méně, ale nevíte jak? Zkuste naše porovnání plynu.
clock
  • Změnit dodavatele plynu můžete ideálně 2x do roka. S námi ušetříte až 9 000 Kč za plyn.
vynosy
  • Cena plynu se stále zvedá a díky porovnání cen plynu můžete snížit náklady domácnosti.

ČEZ a.s.


Společnost ČEZ patří mezi deset největších energetických společností v Evropě. Kromě Česka působí také v zahraničí, aktivity společnosti sahají kromě výroby a distribuce elektřiny také do jaderného výzkumu, údržby energetických zařízení či těžby surovin. Firma také patří mezi nejvýdělečnější firmy v ČR.

Jádrem firmy je ČEZ a.s., která byla v roce 1992 založena Fondem národního majetku. Vznikla přeměnou státního podniku České energetické závody. Kromě výroby a prodeje elektřiny patří k aktivitám společností Skupiny ČEZ i oblast telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu, projektování, výstavby a údržby energetických zařízení, těžby surovin nebo zpracování vedlejších energetických produktů. Skupina ČEZ se současně řadí mezi tři největší výrobce tepla v České republice. Základ dnešní podoby Skupiny ČEZ byl položen v roce 2003, kdy se energetická společnost ČEZ spojila s distribučními společnostmi. Dnes se Skupina ČEZ řadí k 10 největším energetickým uskupením v Evropě, a to jak z hlediska instalovaného výkonu, tak podle počtu zákazníků

Další ze Skupiny ČEZ, ČEZ Distribuce a.s. byla zapsána do obchodního rejstříku 1. října 2010, se základním kapitálem ve výši 60 miliard Kč. ČEZ Distribuce, a. s., je držitelem licence na distribuci elektřiny a byla založena 12.července 2010. Společnost působí na území krajů Plzeňského, Karlovarského, Ústeckého, Středočeského, Libereckého, Královéhradeckého, Pardubického, Olomouckého, Moravskoslezského a částečně v kraji Zlínském a Vysočina. Hlavním posláním společnosti je distribuce elektrické energie fyzickým a právnickým osobám a stálé zvyšování kvality a spolehlivosti dodávky všem odběratelům.

Chcete dosáhnout nejlepší ceny plynu a energie pro Vás?
Srovnejte si až 15 dodavatelů a určitě si vyberete tu
nejlepší nabídku pro Vás, ušetříte až 9 000 Kč

tip

Cíle podnikatelské činnosti:


  • vysoká kvalita služeb nabízených zákazníkům v oblasti distribuce elektrické energie a připojování k distribuční soustavě
  • spolehlivé provozování distribuční soustavy dle standardů Energetického regulačního úřadu

Záměrem je vybudovat ze společnosti ČEZ Distribuce, a. s., prestižní společnost na evropské úrovni, která se zařadí mezi špičkové společnosti z hlediska ekonomické výkonnosti a dlouhodobé stability v oblasti asset managementu distribuce elektrické energie.

Společnost ČEZ Prodej, s.r.o. je jednou z nových procesních společností, které vznikly v rámci Skupiny ČEZ. Byla založena jako společnost s ručením omezeným se sídlem v Praze. Do konce roku 2005 pod ní přešly obchodní části regionálních energetických společností včetně zákazníků, smluv a závazků. ČEZ Prodej s.r.o. je plně funkční od 1. 1. 2006. Společnost ČEZ Prodej, s.r.o. se stala smluvním partnerem pro všechny zákazníky Skupiny ČEZ, nově se sjednotila nejen produktová nabídka napříč Skupinou, ale i přístup k zákazníkům a kvalita služeb. Tým přibližně 250 lidí je prostředníkem v obchodním kontaktu se zákazníky, poskytuje podporu obchodním zástupcům a zajišťuje marketingové aktivity Skupiny. Při sjednání smlouvy navštivte naše stránky www.cez.cz , kde se dozvíte mnohem více informací o Skupině ČEZ. Skupina ČEZ, to je také i ČEZ plyn. Při on-line sjednání nové smlouvy na plyn získáte nyní navíc bonus 500 Kč, slevu až 5 % z celkových ročních nákladů za plyn.

Přechodem k ČEZ ušetří zákazníci za plyn průměrně 1100 Kč za rok Garance vždy nižší ceny než dominantní dodavatel na daném území Kvalitní zákaznické služby a poradenství. Vše vyřídíme za Vás v klidu vašeho domova, ČEZ, to je spolehlivá dodávka plynu od silného a stabilního partnera. Potřebujete zjistit jak je na tom firma ČEZ? Přečtěte si ČEZ zkušenosti!

POROVNAT NABÍDKU PLYNU

Dodavatelé plynu v ČR.


rwe
 

Zkušenosti zákazníků.


foto
Vždy jsem využíval plyn jen od jednoho dodavatele. Syn mi jednou doporučit tuto stránku, kde ušetřil i on za plyn. Byl jsem překvapen, kolik dodavatelů je na trhu. Vybral jsem si plyn od společnosti ČEZ. Nabídli mi opravdu výhodné podmínky a cenu za plyn. Mohu jen doporučit.
 
line
Ondřej Skopal , 59 let Dělník, Příbram

TIP: Najděte recenze půjček dříve než si u finančí společnosti půjčíte na: Úvěro.cz. Ušetříte spoustu starostí

Seznam dodavatelů plynu.