Plyn od Global Energy Jedinečná šance najít a srovnat nejvýhodnější dodavatele plynu
 • Porovnání dodavatelů plynu v ČR
 • Průměrná úspora na dodávkách až 9 000 Kč
POROVNAT NABÍDKU PLYNU
calc
 • Děsíte se faktury za plyn? Chcete platit méně, ale nevíte jak? Zkuste naše porovnání plynu.
clock
 • Změnit dodavatele plynu můžete ideálně 2x do roka. S námi ušetříte až 9 000 Kč za plyn.
vynosy
 • Cena plynu se stále zvedá a díky porovnání cen plynu můžete snížit náklady domácnosti.

Global energy a.s.


Společnost Global Energy a.s. je alternativním dodavatelem elektrické energie a zemního plynu do Vašich domovů, kanceláří, pracovních prostor, zkrátka kamkoliv si budete přát.

V roce 2010 společnost Global energy získala potřebné licence pro prodej těchto komodit a od stejného roku působí na trhu.

Cílem společnosti jsou v první řadě spokojení zákazníci, kterým nabízí levnou elektřinu, levný plyn, a to i v dobách, kdy se hovoří převážně o jejím zdražování. Zákazníkům nabízí 100% jistotu dodávek, efektivitu, spolehlivost, profesionalitu v oblasti péče o zákazníky a serióznost zákaznického vztahu.

Chcete dosáhnout nejlepší ceny plynu a energie pro Vás?
Srovnejte si až 15 dodavatelů a určitě si vyberete tu
nejlepší nabídku pro Vás, ušetříte až 9 000 Kč

tip

Jak přejít ke Global energy a.s.


 • Připravte si poslední roční vyúčtování elektřiny a/nebo zemního plynu, číslo bankovního účtu, případně také spojovací číslo SIPO. Z těchto dokumentů zjistíte veškeré údaje potřebné k sepsání nové smlouvy
 • Na zákaznické lince 841 111 841 Vás operátoři provedou vyúčtováním a sepíší s Vámi smlouvu
 • Na Vaši adresu Vám zašlou smlouvu a plnou moc k zastupování při změně dodavatele elektřiny a/nebo plynu. Tyto formuláře podepište a odešlete v odpovědní obálce zpět
 • Global energy za Vás podá výpověď u současného dodavatele. Od 1. kalendářního dne následujícího měsíce začíná běžet výpovědní lhůta, která je zákonem stanovena na 3 měsíce. Pokud jste se současným dodavatelem podepsali smlouvu na dobu určitou, nebo s jinými podmínkami ukončení, respektujeme výpovědní lhůtu dle této smlouvy
 • Základní informace o průběhu změny dodavatele obdržíte formou SMS zprávy.
 • Po uplynutí výpovědní lhůty se od 1. kalendářního dne následujícího měsíce stává Vaším dodavatelem elektřiny a/nebo zemního plynu společnost Global energy a.s. Do 5 pracovních dnů obdržíte uvítací dopis spolu s rozpisem záloh na následující období. .

Snahou Global energy je, aby celý proces proběhl bez komplikací a co nejrychleji. V optimálním případě bude přechod trvat zhruba 3 – 4 měsíce.

Global energy zkušenosti


Máte zkušenosti s touto společností? Neváhejte a podělte se o ně s námi. A pokud zkušenosti ostatních s Global energy hledáte, pod heslem Global energy zkušenosti jich naleznete jistě mnoho.

POROVNAT NABÍDKU PLYNU

Dodavatelé plynu v ČR.


rwe
 

Zkušenosti zákazníků.


foto
Obecně si ráda vybírám z více nabídek. Nemusím tvrzení agentů, že konkrétní nabídka je zaručeně nejvýhodnější. Na Vašich stránkách jsem našla jednoduchý přehled produktu a mohla jsem si vybrat sama tu nejlepší. Uzavírání smlouvy proběhlo taktéž hladce. Děkuji.
 
line
Petra Stará, 32 let Prodavačka, Brno

TIP: Najděte recenze půjček dříve než si u finančí společnosti půjčíte na: Úvěro.cz. Ušetříte spoustu starostí

Seznam dodavatelů plynu.