Plyn od Lama Energy Jedinečná šance najít a srovnat nejvýhodnější dodavatele plynu
  • Známe ceny plynu pro rok 2017
  • Průměrná úspora na dodávkách až 9 000 Kč
ZOBRAZIT CENU PLYNU
calc
  • Děsíte se faktury za plyn? Chcete platit méně, ale nevíte jak? Zkuste naše porovnání plynu.
clock
  • Změnit dodavatele plynu můžete ideálně 2x do roka. S námi ušetříte až 9 000 Kč za plyn.
vynosy
  • Cena plynu se stále zvedá a díky porovnání cen plynu můžete snížit náklady domácnosti.

Lama energy a.s.


Lama energy je zkušený, tradiční a spolehlivý dodavatel zemního plynu, který působí na českém trhu již od jeho vzniku 1. 4. 2007, kdy došlo k liberalizaci odvětví. Pod tehdejším jménem Lama investments a.s. začala společnost dodávat plyn velkoodběratelům a později i domácnostem pod značkou levnyplyn.cz. Levný plyn je produkt společnosti Lama energy a.s.

Od června 2011 Lama energy prodává plyn i na Slovensku. Od ledna 2012 dodává českým zákazníkům i elektřinu. Na rozdíl od jednoúčelových firem, které pouze přeprodávají energetické komodity, Lama energy a.s. je součástí firemní skupiny s vlastní těžbou ropy a plynu na Břeclavsku. Plyn těžený v rámci skupiny pokrývá potřebu zákazníků z jedné pětiny. Díky tomu je tato společnost do značné míry nezávislá na výkyvech trhu. I v současném vysoce konkurenčním prostředí Lama energy zvyšuje objem dodávek a počet svých spokojených odběratelů od domácností po teplárny, nemocnice a továrny.

Produkty Lama energy


Plyn pro maloodběratele a domácnosti

LAMA energy už od roku 2009 garantuje domácnostem a malým podnikům pod značkou levnyplyn.cz levnější cenu plynu než u dominantního dodavatele v regionu. Že se nejedná o málo peněz, dokazuje fakt, že v roce 2012 je Lama energy a.s. až o 24% levnější než RWE.

Plyn a elektřina pro velkoodběratele

U dodávek spadajících do této skupiny uplatňují individuální přístup, protože jedině tak dokáží uspokojit potřeby širokého spektra odběratelů zemního plynu. Dokáží vytvořit optimální nabídku šitou na míru energetickým potřebám Vaší společnosti.

Jak dokáže levný plyn být vždy levnější než ostatní společnosti?

Chcete dosáhnout nejlepší ceny plynu a energie pro Vás?
Srovnejte si až 15 dodavatelů a určitě si vyberete tu
nejlepší nabídku pro Vás, ušetříte až 9 000 Kč

tip

Tato otázka má velmi jednoduchou odpověď. V segmentu domácností Lama energy a.s. respektive levnyplyn.cz garantují cenu komodity vždy levněji, než je cena největšího dodavatele v regionu. Tuto cenu dokážou garantovat díky tomu, že zhruba 25% dodávek plynu pokrývají z vlastní těžby v České republice, 50% výhodnou koupí plynu na energetické burze v období, kdy je plyn nejlevnější a pouze 25% pokrývají dodávky plynu z Ruska.

Lama energy diskuze

Nebojte se napsat nám jakýkoliv dotaz. Rádi Vám na vše odpovíme a otázku s odpovědí následně vystavíme na náš web. Tím pádem pomůžete odpovědět i ostatním, kteří mají třeba stejnou otázku jako vy. Lama energy diskuze je proto velmi důležitým komunikačním prostředkem.

ZOBRAZIT CENU PLYNU

Dodavatelé plynu v ČR.


Lama Energy
 

Zkušenosti zákazníků.


foto
Na tuto stránku jsem narazila zcela náhodně a jsem opravdu ráda. Vyzkoušela jsem si porovnat ceny za plyn a dnes již odebírám energii za lepší ceny. Dokonce jsem netušila, že je tolik dodavatelů, kteří nabízejí plyn. Vybrala jsem přesně to co potřebuji a dnes mám ušetřeno.
 
line
Monika Chudá, 45 let Účetní, Kladno