Plyn od Optimum Energy Jedinečná šance najít a srovnat nejvýhodnější dodavatele plynu
  • Porovnání dodavatelů plynu v ČR
  • Průměrná úspora na dodávkách až 9 000 Kč
POROVNAT NABÍDKU PLYNU
calc
  • Děsíte se faktury za plyn? Chcete platit méně, ale nevíte jak? Zkuste naše porovnání plynu.
clock
  • Změnit dodavatele plynu můžete ideálně 2x do roka. S námi ušetříte až 9 000 Kč za plyn.
vynosy
  • Cena plynu se stále zvedá a díky porovnání cen plynu můžete snížit náklady domácnosti.

Optimum Energy s.r.o.


Společnost Optimum Energy poskytuje své služby stovkám zákazníků převážně v České republice, ale i na Slovensku. Jedná se zejména o malé a střední firmy, města, obce a jiné organizace samosprávy.

Hlavní podstatou služeb společnosti Optimum Energy s.r.o. je princip, že klient platí za jejich služby až po dosažení reálného výsledku - úspory v nákladech na elektrickou energii. Poskytnutí služeb dopředu a zaplacení až po dosažení úspor je hlavním marketingových nástrojem Optimum Energy a garancí klientovi. Na základě jejich zkušeností a detailní znalosti trhu jsou přesvědčeni, že umí pomoci s dosažením úspory téměř každé firmě a podnikateli.

Chcete dosáhnout nejlepší ceny plynu a energie pro Vás?
Srovnejte si až 15 dodavatelů a určitě si vyberete tu
nejlepší nabídku pro Vás, ušetříte až 9 000 Kč

tip

Proč je Optimum Energy s.r.o. levnější


Optimum Energy dodává levnější silovou elektřinu a plyn, protože má nižší provozní náklady než velcí dodavatelé. Optimum Energy nemá tisícovky zaměstnanců, velké centrály ani neutrácí velké peníze za reklamu, proto můžeme nabídnout svým zákazníkům levnější silovou elektřinu a plyn.

Na čem může zákazník ušetřit

Platby za elektřinu a plyn obsahují 2 základní části:

  • platby za distribuci a daně - tyto platby jsou regulované státem (Energetickým regulačním úřadem) a jsou stejné bez ohledu na dodavatele elektřiny a plynu. Dodavatel je v rámci smlouvy o sdružených dodávkách vybírá od zákazníků a dále je převádí distribučním společnostem a státu
  • platby za vlastní komoditu (silovou elektřinu a plyn) a pevné platby za odběrné místo. Tyto platby jsou právě ty, na kterých lze u levnějšího dodavatele ušetřit

Levnější silová elektřina a plyn je hlavní konkurenční výhodou Optimum Energy s.r.o. oproti velkým dodavatelům. Je tedy ústředním bodem práce celého teamu společnosti Optimum Energy, aby tato konkurenční výhoda zůstala zachována. Protože nákupní cena silové elektřiny a plynu na burze je stejná pro Optimum Energy i pro velké dodavatele, rozhodují o možnosti dlouhodobě nabízet levnější elektřinu provozní náklady. V Optimum Energy investují hodně času a peněz do kvalitních software a efektivního provozu firmy a proto jejich provozní náklady tedy budou vždy nižší díky menšímu počtu zaměstnanců, menším kancelářím, neutrácení za drahou reklamu, atd.

POROVNAT NABÍDKU PLYNU

Dodavatelé plynu v ČR.


rwe
 

Zkušenosti zákazníků.


foto
Několikrát jsem se setkal s agenty, kteří mi nabízeli dodávání plynu. Nikdy jsem nepřešel od dodavatele, kterého jsem měl. Potom jsem, ale našel tuto stránku s porovnáním cen plynu a našel jsem si dodavatele, který mi může nabídnout opravdu tu nejlepší cenu. Přešel jsem a mohu říct, že jsem spokojený.
 
line
Karel Výboch , 29 let Automechanik, Zlín

TIP: Najděte recenze půjček dříve než si u finančí společnosti půjčíte na: Úvěro.cz. Ušetříte spoustu starostí

Seznam dodavatelů plynu.