Pražská plynárenská plyn Jedinečná šance najít a srovnat nejvýhodnější dodavatele plynu
  • Porovnání dodavatelů plynu v ČR
  • Průměrná úspora na dodávkách až 9 000 Kč
POROVNAT NABÍDKU PLYNU
calc
  • Děsíte se faktury za plyn? Chcete platit méně, ale nevíte jak? Zkuste naše porovnání plynu.
clock
  • Změnit dodavatele plynu můžete ideálně 2x do roka. S námi ušetříte až 9 000 Kč za plyn.
vynosy
  • Cena plynu se stále zvedá a díky porovnání cen plynu můžete snížit náklady domácnosti.

Pražská plynárenská a.s.


Pražská plynárenská dodává zemní plyn na více než 430 000 odběrných míst po celém území České republiky. Poskytuje kvalitní, komfortní a dostupné služby související s dodávkou zemního plynu a také řadu doplňkových služeb. Jako dodavatel zemního plynu nabízí spolehlivé a bezpečné dodávky svým zákazníkům.

Pražská plynárenská a. s. je držitelem licence na „obchod s plynem“, udělené Energetickým regulačním úřadem, a tradičním, spolehlivým a prověřeným obchodním partnerem pro téměř 430 tisíc zákazníků.

Chcete dosáhnout nejlepší ceny plynu a energie pro Vás?
Srovnejte si až 15 dodavatelů a určitě si vyberete tu
nejlepší nabídku pro Vás, ušetříte až 9 000 Kč

tip

Plynárenské muzeum


Pražská plynárenská a.s. otevřela 30. 3. 1999 v historické budově areálu v Praze 4 Plynárenské muzeum. Prohlídka expozice je určena jak pro širokou veřejnost, tak pro zájemce z řad odborníků. Návštěvníci budou seznámeni s počátky a vývojem plynárenství, prohlédnou si modely výrobních zařízení a plynojemů, staré plynoměry, sbírku plynových spotřebičů a další zajímavosti.

Pražská plynárenská distribuce plyn

Pro domácnosti

Názvem Domácnosti, se zde rozumí odběratelé kategorie domácnost – fyzická osoba, která odebírá plyn k uspokojování své osobní potřeby související s bydlením nebo osobních potřeb členů domácnosti.

Maloodběr

Názvem Podnikatelé se zde rozumí odběratelé kategorie maloodběratel – konečný zákazník, který není velkoodběratelem, středním odběratelem ani domácností. Do kategorie maloodběratel jsou zařazeni zákazníci, kteří jsou fyzická osoba, jíž je dodáván plyn pro podnikatelské účely nebo právnická osoba. Jejich roční odběr nesmí převýšit 630 MWh.

Střední odběr a Velkoodběr

Názvem Velkoodběratelé se zde rozumí odběratelé kategorie střední odběratel a odběratelé kategorie velkoodběratel.

  • střední odběratel – fyzická či právnická osoba, jejíž odběrné plynové zařízení je připojeno k přepravní nebo distribuční soustavě a jejíž roční odběr v odběrném místě dosahuje alespoň 630 MWh a nepřesahuje 4 200 MWh
  • velkoodběratel – fyzická či právnická osoba, jejíž odběrné plynové zařízení je připojeno k přepravní nebo distribuční soustavě a jejíž roční odběr v odběrném místě přesahuje 4 200 MWh
POROVNAT NABÍDKU PLYNU

Dodavatelé plynu v ČR.


rwe
 

Zkušenosti zákazníků.


foto
Když máte rodinu, tak se snažíte co možná nejvíc ušetřit. Jsem ráda, že je možnost porovnat si ceny plynu. Já osobně jsem si vybrala pomocí těchto stránek dodavatele plynu, který mi snížil platby. Za ušetřené peníze plánuji rodinnou dovolenou.
 
line
Kamila Návratilová, 34 let Asistentka, Pardubice

TIP: Najděte recenze půjček dříve než si u finančí společnosti půjčíte na: Úvěro.cz. Ušetříte spoustu starostí

Seznam dodavatelů plynu.