United Energy plyn Jedinečná šance najít a srovnat nejvýhodnější dodavatele plynu
  • Porovnání dodavatelů plynu v ČR
  • Průměrná úspora na dodávkách až 9 000 Kč
POROVNAT NABÍDKU PLYNU
calc
  • Děsíte se faktury za plyn? Chcete platit méně, ale nevíte jak? Zkuste naše porovnání plynu.
clock
  • Změnit dodavatele plynu můžete ideálně 2x do roka. S námi ušetříte až 9 000 Kč za plyn.
vynosy
  • Cena plynu se stále zvedá a díky porovnání cen plynu můžete snížit náklady domácnosti.

United Energy Trading a.s.


Akciová společnost United Energy Trading je obchodní společnost zaměřená na prodej elektřiny, zemního plynu a souvisejících služeb konečným zákazníkům, jak v České republice, tak i na Slovensku.

United Energy nabízí svým zákazníkům profesionální přístup, rychlé a otevřené jednání, kvalitní služby, a zejména zajímavé a konkurenceschopné ceny. United Energy Trade a.s. klade důraz na odbornou a profesní kvalitu svých zaměstnanců. Jejich dlouholeté zkušenosti v oblasti energetiky a prodeje elektřiny a zemního plynu jsou zároveň garancí vysokého standardu poskytovaných služeb.

Roční objem prodeje konečným zákazníkům v ČR v roce 2012 bude přibližně 1 900 000 MWh elektřiny a 1 700 000 MWh zemního plynu. Odběrateli jsou jak velké průmyslové a potravinářské podniky, tak státní správa, malí firemní zákazníci a elektřinu dodávají i domácnostem.

Chcete dosáhnout nejlepší ceny plynu a energie pro Vás?
Srovnejte si až 15 dodavatelů a určitě si vyberete tu
nejlepší nabídku pro Vás, ušetříte až 9 000 Kč

tip

Produktová řada HOME


Pro odběrná místa kategorie domácnost nabízí produktovou řadu HOME. Nabídka dodávky plynu je levnější a výhodnější než obdobné cenové nabídky dominantních i alternativních obchodníků.

Za změnu dodavatele si neúčtujeme žádný aktivační poplatek.

Produktová řada PROFIT


Pro odběrná místa kategorie Maloodběratel nabízí produktovou řadu PROFIT.

Změna dodavatele plynu u United Energy Trading a.s.

V případě, že máte zájem se stát zákazníkem United Energy, pak stačí vyplnit a dvakrát vytisknout formulář s žádostí - žádost o sdruzené služby dodávky plynu pro domácnosti či maloodběratele.

Jestliže chcete, aby výpověď u stávajícího dodavatele zařídila společnost United Energy Trading za Vás, nezapomeňte vyplnit a podepsat také plnou moc, která je v žádosti umístěna ve spodní části. Vyplněné a podepsané formuláře zašlete poštou na adresu společnosti. Na základě Vaší Žádosti provedeme bezplatně změnu dodavatele.

Pokud zašlete společnosti United Energy Trading a.s. výši Vaší spotřeby, název současného dodavatele a distribuční území, na kterém se Váš odběr nachází, rádi Vám spočítají, jakou cenu byste zaplatil v porovnání s Vaším současným dodavatelem plynu.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte v pracovní době zákaznickou linku nebo pošlete dotaz na adresu United Energy.

POROVNAT NABÍDKU PLYNU

Dodavatelé plynu v ČR.


rwe
 

Zkušenosti zákazníků.


foto
Věděl jsem, že dodavatelů plynu je několik, avšak nikdy jsem neměl přehled, jaké ceny nabízejí. Díky porovnávání cen za plyn jsem si vybral dodavatele, který mi nabídl opravdu nízkou cenu. Jsem opravdu rád za tuto možnost porovnání. Děkuji
 
line
Daniel Beřinka, 28 let Novinář, Hradec Králové

TIP: Najděte recenze půjček dříve než si u finančí společnosti půjčíte na: Úvěro.cz. Ušetříte spoustu starostí

Seznam dodavatelů plynu.